Yhteystiedot ja Fammilaiset

Osoite:

Katajanokankatu 3 E 19,
00160 Helsinki

Ajanvaraus ja neuvonta:

Fammissa työskentelee kokeneita ja ammattitaitoisia lasten ja perheiden kanssa pitkään työskennelleitä psykologeja ja psykotera peutteja.

He paneutuvat huolella perheesi tilanteeseen ja suunnittelevat sekä toteuttavat tarvittavan hoidon joustavasti yhteistyössä kanssanne.

Fammi tarjoaa:
Psykologi- ja psykoterapiapalveluita ja valmennuksia.

Työnohjausta ja koulutusta sosiaali-, terveys- ja kasvatusalan ammattilaisille.

Fammin psykologit ja psykoterapeutit

Lotta Heiskanen

PsL, psykoterapian erikoispsykologi
Psykoterapeutti

lotta.heiskanen@fammi.fi

Heli Harinen

Sosiaalityöntekijä
Ihmeelliset vuodet ryhmänohjaaja

heli.harinen@fammi.fi

Sanna Isosävi

Psykologi, tutkija
Varhaisen vuorovaikutuksen psykoterapeutti

sanna.isosavi@fammi.fi

Aino Juusola

Aino Juusola

Psykologi, erikoistunut lasten traumaterapiaan
valmistuu ratkaisukeskeiseksi psykoterapeutiksi

aino.juusola@fammi.fi

Anna-Kristiina Korpihete

Anna-Kristiina Korpihete

Psykologi,
erikoistuminen lapset,
kasvatus- ja perheneuovonta,
theraplay-vuorovaikutusterapeutti.

annakristiina.korpihete@fammi.fi

Taina Laajasalo

Psykologi
Psykologian tohtori
Oikeuspsykologian dosentti
Oikeuspsykologian erityispätevyys

taina.laajasalo@fammi.fi
044 022 0046

Kaisa Lumijärvi

Kaisa Lumijärvi

Psykologi Psykoterapeutti Pari- ja perheterapia
Partner 

kaisa.lumijarvi@fammi.fi
044 231 0161

Katarina Meskanen

Psykologi
Kliinisen mielenterveyspsykologian täydennyskoulutus
Erikoistuminen syömishäiriöihin

katarina.meskanen@fammi.fi

Anna Salmi

Psykologi
Kuvataidepsykoterapeutti

anna.salmi@fammi.fi

Silja Salmi

Toimitusjohtaja, Co-Founder, Psykologi, Theraplay-vuorovaikutusterapeutti Valmistuu ratkaisukeskeiseksi psykoterapeutiksi silja.salmi@fammi.fi
044 300 5777

Saara Salo

Psykologi, psykologian tohtori
Psykoterapeutti: perheterapia ja varhaisen vuorovaikutuksen psykoterapia

saara.salo@fammi.fi

Sanna Grönroos

Psykologi, Psykoterapeutti (kognitiivinen yksilöterapia ja perheterapia)

sanna.gronroos@fammi.fi

Sami Seppänen

Perheterapeutti, pariterapeutti, sosiaalityöntekijä

Yrityspalvelut ja konseptointi

Oskari Salmi

Oskari Salmi

Yritysratkaisut, Co-Founder oskari.salmi@fammi.fi
044 551 0762

Hanna Aarnio

Visuaalinen suunnittelu ja konseptimuotoilu, Co-Founder hanna.aarnioi@gmail.com
044 3480902

fammi

Katajanokankatu 3 E 19,
00160 Helsinki

Ajanvaraus ja neuvonta:

Yhteydenottolomake

Pin It on Pinterest

Share This